Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Здолбунові відкрито пам’ятник Тарасу Шевченко
2009-05-25 09:54:00

В Здолбунові відкрито пам’ятник Тарасу Шевченко

Члени Здолбунівської районної організації Єдиного Центру прийняли участь в урочистому мітингу, який відбувся 22 травня у м.Здолбунів-2 присвячений відкриттю погруддя Т.Г.Шевченка до 40 річчя товариства «Просвіта» і 195 років з дня народження поета.

     Монумент споруджено на благодійні кошти церковної громади храма Івана Богослова УПЦ КП, що знаходиться у м.Здолбунів-2, товариства «Просвіта», депутатів міської ради, підприємців селища, громадян.

     На відкритті погруддя були присутні керівники Здолбунівської РДА, міської ради, районної ради, представники громадських організацій, політичних партій, громадськість.
Виступав народний хор Будинку Культури Цементників, виконували пісні на слова Великого Кобзаря «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші. Учні ЗОШ№3 виконали сценку «Дитинство Тараса».

     Представники Єдиного Центру вшанували пам’ять Т.Г. Шевченка покладанням квітів до його погруддя.

     «Свято шанування великого українського поета пройшло надзвичайно зворушливо. На мітингу були присутні представники різних поколінь, і що дуже приємно-багато молоді. І те, що встановлення погруддя Т.Г.Шевченка відбулось з ініціативи та за кошти громади міста, стверджує нас як націю, що поважає свою державну рідну українську мову, шанує своїх геніальних поетів і думає про своє духовне та культурне відродження», - відзначила керівник секретаріату Здолбунівської районної організації Єдиного Центру Ганна Поліщук.  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"