Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Новинавсі друкуватиДрукувати

  Мешканці села Користь Корецького району страйкують та погрожують перекрити трасу Київ-Чоп
2009-07-29 11:29:00

Мешканці села Користь Корецького району страйкують та погрожують перекрити трасу Київ-Чоп

Селяни стурбовані тим, що на даний момент після реконструкції у власний двір неможливо заїхати будь-яким транспортом, чи то машиною, чи гужовим транспортом. На всій дорозі, яка поділяє село на дві половини, розмістили лише один пішохідний перехід.

     Люди вважають, що іноземці спершу мали збудувати другорядну дорогу. І вона має бути шириною не три метри, яку їм пообіцяли зробити, а значно ширшою, адже ширина жаток у комбайнах п'ять метрів, отож вони цієї дорогою не проїдуть. Зважаючи на те, що саме зараз у розпалі сезон жнив, обурення селян можна зрозуміти.

      До страйкуючих селян виїхали Руслан Сивий –  член ради Корецької районної організації Єдиного Центру, який є головою районної держадміністрації та представники турецької фірми. Руслан Сивий запевнив селян, що план реконструкції дороги у межах населеного пункту обов’язково переглянуть: облаштують три переходи траси Київ-Чоп на території села – один з них буде підземним (через нього зможуть проїздити навіть візники). Представники фірми, яка займається ремонтом пообіцяли збудувати дорогу місцевого значення такої ширини, яка влаштовує селян.

     Мешканці ж Користі стверджують: якщо шляховики не виконають обіцянки, то вони перекриють трасу Київ-Чоп.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"