Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Рівненський Єдиний Центр закликає до об’єктивного розслідування стрілянини за участю міліцейського чиновника
2014-09-09 13:21:00

Рівненський Єдиний Центр закликає до об’єктивного розслідування стрілянини за участю міліцейського чиновника

У Рівненському Єдиному Центрі закликають до об’єктивного розслідування стрілянини, за участю міліцейського чиновника, яка відбулася внаслідок створення аварійної ситуації на дорозі. Про це заявили в обласній організації партії.

За інформацією прокуратури заступнику керівника Департаменту спеціальних операцій МВС України, полковнику міліції оголошено про підозру у вчиненні хуліганства з використанням зброї.

 

За повідомленнями ЗМІ 4 вересня близько 17 години полковник міліції повертався на своєму автомобілі з Києва до Рівного. І поблизу с. Бабин Гощанського району, нібито, створив аварійну ситуацію, яка ледь не призвела до перекидання вантажного автомобіля. Подальші з’ясовування стосунків між трьома водіями автомобілів з ​​приводу порушення правил дорожнього руху закінчилися стріляниною.

 

«У наслідок з’ясування стосунків між водіями пострілами із зброї поранено двох осіб і участь у цьому брав полковник міліції. У Єдиному Центрі вважають, що ця справа має стати тестом правоохоронних органів Рівненщини на придатність відкрито, швидко, об’єктивно і неупереджено розслідувати подібні випадки. Жодного затягування процесу розслідувань і перекручування фактів, які часто траплялися раніше не повинно бути», - вважають обласні партійці.

 

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"