Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Рівненські єдиноцентристи закликають владу і мешканців області берегти електроенергію
2014-12-26 14:44:00

Рівненські єдиноцентристи закликають владу і мешканців області берегти електроенергію

З метою забезпечення роботи енергетичної системи і зменшення кількості аварійних відключень Рівненський Єдиний Центр закликає мешканців якомога економніше споживати електроенергію. Про це заявили в обласній організації партії.

В ситуації яка склалась потрібно без зайвої потреби не вмикати енергоємні побутові електроприлади (особливо в ранковий і вечірній час), також замінити звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі, максимально обмежити споживання електроенергії.

«Чим більша кількість мешканців дослухається до цих простих рекомендацій тим нижчою буде ймовірність відключення електрики», - зазначили обласні партійці.

Крім того партійці закликають владу вжити заходів щодо зменшення використання електроенергії в містах області. Єдиноцентристи пропонують заборонити освітлення фасадів будинків, вимкнути всі вивіски, відключити всі рекламні щити, що освітлюються. Великі магазини і торгово-розважальні центри повинні перейти на енергозберігаюче освітлення.

В обласній організації Єдиного Центру вважають, що вище наведені заходи дозволять зменшити загрузку на енергосистему області заощадити електроенергію і використовувати її з більшою користю.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"