Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Рівненські єдиноцентристи вимагають справедливих закупівельних цін на молоко
2015-05-19 11:36:00

Рівненські єдиноцентристи вимагають справедливих закупівельних цін на молоко

Рівненські єдиноцентристи вважають, що заготівельники молока недобросовісно ставляться до населення, яке здає сировину. Про це заявили в обласній організації партії.

Партійці зазначають, що ціни, за якими молокопереробні підприємства області закуповують молоко корів у домогосподарствах, є низькими і не спонукають селян тримати худобу.

 

За повідомленнями ЗМІ сільське населення всієї області скаржиться на низькі закупівельні ціни на молоко. Селяни обурені тим , що молоко, в яке вкладено стільки їх праці, коштує дешевше води. Внаслідок цього на Рівненщині зменшується кількість домогосподарств, які тримають корів.

 

«Вартість продуктів у супермаркетах і оптово-відпускні ціни зросли у кілька разів, а заготівельники продовжують платити населенню ціну, яка була до подорожчання», - зазначили єдиноцентристи.

 

Партійці закликали місцеву владу встановити справедливий рівень закупівельних цін на молоко. «Збільшення закупівельних цін на молоко наразі було б дуже доречним», - переконані в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"