Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Перенесення місцевих виборів суперечить основному Закону України, – Богуцький
2010-02-16 18:32:00

Перенесення місцевих виборів суперечить основному Закону України, – Богуцький

Валерій Богуцький, голова Рівненської обласної організації Єдиного Центру зазначив, що Конституція за останні кілька місяців була порушена неодноразово: «спершу держава входить у новий 2010 рік без затвердженого бюджету, а сьогодні переносить дату виборів до місцевих рад через відсутність того ж бюджету, що, до слова, не перешкодило провести два тури виборів президента».

     «Скасування чергових місцевих виборів, що повинні були відбутися 30 травня 2010 року, без призначення нової дати їх проведення, напряму суперечить Конституції України, де чітко зафіксований термін повноважень міських, селищних і сільських голів – 4 роки», – наголосив Валерій Богуцький.

 

     За словами політика, очевидним є те, що ні відсутність державного бюджету, ні порушення Конституції не є причиною відтермінування: суміщення разом із виборами до парламенту дасть змогу представникам окремих політичних сил провести свою виборчу кампанію за рахунок виборів до місцевих рад.

 

     Голова Рівненської обласної організації Єдиного Центру підкреслив, що політичні розрахунки дати перенесення виборів зараз недоречні. Необхідно займатися вирішенням реальних завдань, зокрема провести реформу виборчого законодавства. «Впровадження відкритих виборчих списків на наступних виборах до місцевих рад дасть змогу провести у представницьку гілку влади на місцях людей, що будуть закріплені за конкретним округом, а така демократична норма, в свою чергу, дозволяє змусити до відповідальності як самого депутата, так і ту політичну силу, яку він представляє», – переконаний єдиноцентрист.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"