Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Данилов: Єдиний Центр проведе до місцевих рад найкращих представників місцевих громад
2010-08-19 11:03:00

Данилов: Єдиний Центр проведе до місцевих рад найкращих представників місцевих громад

На прес-конференції «Розвиток нової політичної сили. Презентація проектів» перший заступник голови Рівненської обласної організації Єдиного Центру, депутат обласної ради Віктор Данилов заявив, що партія йде на вибори перемагати.

     Віктор Данилов підкреслив, що «у Єдиного Центру є досить сильні кандидати, багато підходить нових людей, виходячи зокрема з одного аспекту – люди вимагають нової чесної політичної сили, нових, свіжих, чесних, відповідальних політиків, що є незаангажованими в цій багаторічній боротьбі на знищення один одного, які з новими думками з нерадикальним центристським патріотичним підходом зможуть докласти свій потенціал до реалізації тих завдань, які стоять перед місцевими радами у Рівному».

 

     Завдяки «Відкритим спискам «Єдиного Центру» виборці ознайомляться із прізвищами та відомостями про кандидатів ще до початку виборчої кампанії. Але прізвища потраплять до бюлетенів лише після публічного обговорення та всенародного голосування. Це дасть змогу визначити найкращих представників місцевих громад.

 

     Перший заступник голови Рівненської обласної організації Єдиного Центру наголосив, що у відкритих списках партія хоче бачити не тільки представників Єдиного Центру. «Ми готові в ці бюлетені, в ці відкриті списки вносити будь-якого представника громади, якого люди хочуть бачити в депутатстві, – зазначив Віктор Данилов. – І чи це людина буде з іншої політичної партії, чи ця людина буде позапартійна, ми готові цю площадку надати , щоб насправді люди відчули, що вони мають право вибору і що вони голосують за конкретну людину».

 

     Єдиноцентристи Рівненщини переконані – довіру виборців допоможе отримати і нова виборча програма «Якісна Україна», з якою партія йде на місцеві вибори. Шість основних кроків, які пропонує у ній Єдиний Центр передбачають реалізацію проектів, що значно підвищать рівень життя кожного українця.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"