Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр має стратегію розвитку країни – «Якісна Україна»
2010-09-02 15:45:00

Єдиний Центр має стратегію розвитку країни – «Якісна Україна»

Єдиний Центр сьогодні має бачення і прагнення навести лад у спільному для всіх нас українському домі, фундаментом якого є всі ми. Зміцнивши кожен себе особисто та об’єднавшись разом, ми зможемо здійснити свої мрії та зробити свою країну – ЯКІСНОЮ.

     «Якісна Україна» – це програма змін від Єдиного Центру, що передбачає безпечне і зручне середовище для життя, країну, в якій будуть всі умови для розвитку особистості та суспільства. Партія пропонує шість перших і найважливіших кроків: зменшення залежності життя людей від дій влади; проекти з побудови інфраструктури та очищення довкілля; пропозиції у галузі медицини; завдання з енергозбереження та розвитку альтернативної енергії, а також захист кожного громадянина від посягань на особу, життя, здоров’я і майно.
 
     Адже саме в такій Україні жити буде зручно, безпечно й затишно. Але такого результату можна очікувати лише через наполегливу працю, особисту ініціативу і здоровий глузд, поборовши у собі зневіру, лінощі та байдужість. Треба відкинути все, що роз’єднує людей та ділить Україну. 
 
     Сьогодні країні потрібна дієва, зосереджена на реальних справах об’єднавча ідея, яка повинна забезпечити прямий зв’язок між щоденними інтересами людей та завданнями розвитку всієї країни. Єдиний Центр пропонує таку ідею. Це – «Якісна Україна». Її мета – активно спонукати громадян до дії, особистої відповідальності за власне благополуччя і якість життя в країні. Адже лише активна позиція громадян дозволить переорієнтувати владу із забезпечення власних інтересів на інтереси суспільства.
 
     Якісна Україна – справа українців! Стратегія Єдиного Центру – оновлюючий струмінь в політичне, економічне і суспільне життя нашої держави.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"