Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Богуцький: кандидати в депутати від Єдиного Центру вже проводять роботу на закріплених за ними округах
2010-09-20 09:07:00

Богуцький: кандидати в депутати від Єдиного Центру вже проводять роботу на закріплених за ними округах

«Незалежно від того, за якою системою висувається депутат до місцевої ради від Єдиного Центру, за ним все одно закріплений відповідний округ, на якому той проводить роботу з виборцями», – підкреслив голова Рівненської обласної організації партії Валерій Богуцький.

     Єдиноцентрист підкреслив, що всі соціологічні опитування демонструють –населення потребує мажоритарного депутата, який буде закріплений за конкретним округом чи районом та буде нести відповідальнісь за ту роботу, яку проводитиме на серед своїх виборців.
 
     За словами Валерія Богуцького, згідно нового виборчого законодавства, за результатами місцевих виборів 31 жовтня до органів влади пройдуть депутати двох сортів – за мажоритарним принципом та за списком, в результаті чого існує можливість виникнення незлагодженої роботи самої ради.
 
     Практика Рівненської обласної організації показує, що ця проблема легко вирішується. «У нас всі кандидати в депутати, що будуть висуватися за мажоритарною системою складатимуть той партійний список, який буде подаватися Єдиним Центром до відповідної територіальної виборчої комісії, – зазначив голова Рівненської обласної організації партії. – Тому, незалежно від того, за якою системою висувається депутат, проблема кому за який округ відповідати, таким чином, нівелюється».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"