Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр чітко знає ті завдання, які повинен реалізувати у владі
2010-10-09 16:13:00

Єдиний Центр чітко знає ті завдання, які повинен реалізувати у владі

«Наш рідний край – наша зона відповідальності, на якій ми повинні навести лад – заявив голова Рівненської обласної організації Єдиного Центру Валерій Богуцький на на партійному зібранні кандидатів у депутати місцевих органів влади.

     В. Богуцький наголосив, що Єдиний Центр іде у владу перемагати та працювати для людей.

 

     «Ми ввійшли у виборчий процес, який партія влади свідомо зробила недосконалим, проте ми чітко знаємо ті завдання, які повинні реалізувати у владі», – підкреслив голова Рівненської обласної організації Єдиного Центру.

 

     Володимир Бондар, голова Волинської обласної організації Єдиного Центру, додав, що «після перемоги нас чекає тяжка праця на загальне благо». Лідер Єдиного Центру висловив своє переконання, що «наша команда впорається з поставленими перед собою завданнями».

 

     «Єдиний Центр не піддався на порушення своїх системних принципів, а прийшовши до влади ми не зрадимо тих обіцянок, які зараз даємо», – заявив Володимир Бондар.

 

     «Саме сьогодні дуже важливим є відчуття підтримки справжнього товариша, – додав Валерій Богуцький, – який іде поруч та допомагає робити ту роботу, яку ми ставимо собі в завдання».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"