Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Валерій Богуцький: молода партія започатковує нову ініціативу
2010-09-09 14:35:00

Валерій Богуцький: молода партія започатковує нову ініціативу

Єдиний Центр впроваджує принципово новий метод формування виборчих списків під назвою «Відкриті списки «Єдиного Центру», згідно з яким прізвища та основні відомості про кандидатів буде оголошено ще до початку виборчої кампанії для обговорення у місцевих партійних організаціях.

Єдиний Центр зацікавлений у тому, щоб депутатські мандати отримали гідні представники місцевих громад – саме ті люди, які є лідерами у своїх селах та містах. Сьогодні партія пропонує співпрацю громадським організаціям та позапартійним представникам громади, котрі не мають можливості висувати свої кандидатури відповідно до чинного законодавства і пропонує їм іти кандидатами на місцеві вибори під прапорами Єдиного Центру.


«Відкриті списки» буде застосовано, щоб визначити реальних лідерів громади та надати саме їм можливість стати кандидатами від Єдиного Центру. Крім того, Єдиний Центр готовий допомогти стати депутатами тим достойним представникам громад, які позбавлені цього права через вади закону про місцеві вибори. Саме їм – не пов’язаним з сьогоднішньою чи вчорашньою владою – Єдиний Центр простягає руку для спільного походу на вибори.


«Відкриті списки «Єдиного Центру» принципово відрізняються від праймеріз, що оголосили інші політичні партії, оскільки у Єдиного Центру до голосування запрошені усі виборці – місцеві мешканці вперше отримали можливість власноруч вплинути й взяти безпосередню участь у формуванні виборчих списків партії для участі у місцевих виборах», – заявив голова Рівненської обласної організації партії Валерій Богуцький.


«Відкриті списки «Єдиного Центру» – це дійсно прозорий і демократичний механізм. Голосування пройшло в Інтернеті та у спеціально обладнаних місцях для голосування з мобільними скриньками для бюлетенів у Рівному та в усіх районних центрах області.


За підсумками проекту «Відкриті списки «Єдиного Центру», які оголосять громаді відразу після підрахунку голосів, місцеві організації партії прийматимуть рішення про формування виборчих списків.

 

 

Рівне Ракурс, №36 від 09.09.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"