Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Колишніх учнів не буває, і колишніх спонсорів…
2010-09-09 15:49:00

Колишніх учнів не буває, і колишніх спонсорів…

Благодійник Сергій Тимчаюк, голова КРК Рівненської обласної організації Єдиного Центру не тільки оновив клас у місцевій школі, а й дав млинівчанам на «Бомбу».

     Мабуть, кожен із нас хоч іноді в своєму житті згадує безтурботні шкільні роки, першу вчительку, однокласників, улюблені предмети тощо. Особливо ці спогади стають реальністю, коли, переступивши поріг рідної школи, помічаєш, як дітвора стрімголов летить до їдальні, звідки чути легкий аромат чаю, а з глибини коридору лунає дівоче «не смикай за волосся – боляче»… І вмить усе це стає до болі знайомим. Здається, ще недавно ти був на їхньому місці.

 

     Із кожним роком життя невпинно віддаляє нас від стін другої домівки. Лише зустрічі випускників один раз у рік дають можливість знову відчути себе шкільною родиною. Звичайно, коли приходиш на такі зустрічі, особливо ювілейні (5, 10, 15 і т.д. років), хочеться обов’язково залишити після себе якусь згадку, пам’ятку, зробити добру справу.

 

     У Млинівській гуманітарній гімназії таку добру традицію підтримують уже кілька років. За словами директора СШ №2-гімназії Миколи Кравчука чимало тих, хто навчався у закладі, готові дослухатися до прохань і прийти на допомогу, причому безкорисливо, від душі. Їх називають благодійниками, меценатами.

 

     До таких людей належить і Сергій Тимчаюк. 20 років тому симпатичне чорняве хлопченя прийшло у 1 клас середньої школи №2. Нічим особливим із-поміж однокласників не вирізнявся. Закінчив заклад зі срібною медаллю. Згодом стежки завели до обласного центру, де здобув вищу освіту, знайшов долю, де, власне, й проживає нині.

 

     Але, як співається у пісні, «Із Млинова сотні доріг, до Млинова тільки одна». Тож дорога Сергія Ігоровича частенько веде і до батьківського, і до шкільного порога. Сам чоловік вважає, що ні колишніх учнів, ні вчителів не буває. Отож, щоразу навідуючись до рідної школи, намагається завжди чимось допомогти – і як депутат Млинівської районної ради, і як випускник. Одне слово, за срібло, яке «виніс» зі школи, тепер платить золотом добрих справ.

 

      Зокрема, до нового навчального року завдяки Сергію у математичному класі гімназії з’явилися 36 новеньких стільців, сучасна класна трисекційна дошка. У планах благодійника – заміна передньої стінки навколо дошки. Окрім того, Сергій Ігорович спонсорував поїздку команди КВН «Бомба» (Млинів) до Києва, де 11 вересня відкривається сезон Вищої української ліги Міжнародного молодіжного союзу АМІК (до речі, млинівчани матимуть можливість бачити своїх фаворитів на телеканалі К-1, де транслюватиметься телевізійна версія цієї гри).

 

     Ось чому і педагогам, і школярам особливо приємно було побачити і почути Сергія Тимчаюка на урочистій лінійці з нагоди Дня знань.

 

 

Ольга РАЙКО "Гомін"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"