Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Орлов: ми маємо намір прийти у місцеві ради і своїм прикладом повернути ситуацію в нормальне русло
2010-09-10 09:16:00

Орлов: ми маємо намір прийти у місцеві ради і своїм прикладом повернути ситуацію в нормальне русло

Не розмінятись на популізм, залучити до рядів Єдиного Центру якомога більше однодумців, провести успішну виборчу кампанію – завдання, які ставить перед собою та своєю командою голова Здолбунівської районної організації Єдиного Центру, депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов.

     Лідер партії Ігор Кріль завважив, що головне це дати відповіді на три питання: «Хто ми?», «Де ми?», «Куди йдемо?». Чи можете Ви дати відповіді на ці питання говорячи, насамперед, про нашу область?

 

     Дійсно – це над важливі запитання, а ще важливіші відповіді на них. Хто ми – команда молодих, амбітних політиків, управлінців, які вже знають що робити в регіоні і які ще можуть і хочуть це робити. Де ми – точно не на війні між Партією регіонів і БЮТ. Ми посеред народу де робимо щодня свої маленькі, звичайні але такі важливі справи для кожного з нас і оточуючих.

 

     Я, наприклад керую підприємством, дбаю про те щоб воно було дієздатним, креативним, прибутковим. Одним із напрямків є освітній консалтинг. Ми допомагаємо людям стати освіченими, правильно зорієнтуватись при виборі вишу або курсів, місць стажування тощо. Майбутне – за розумними, мудрими людьми. Куди йдемо – вперед. До влади. Адже знати, могти і не зробити – це слабка позиція вона не для нас. Чому ми маємо спостерігати як в Україні нав’язується схема друзям – все, ворогам – Закон? Ні, так не повинно бути. Ми маємо намір прийти у місцеві ради і своїм прикладом повертати ситуацію в нормальне русло. Щоб вислів нормальна, порядна людина став нормою життя, а не виключенням. Ми хочемо звільнити звичайних людей, щоб вони не робили тих речей, які роблять, будучи заручниками нинішньої системи.

 

     «Єдиний центр» має чи не найкращу в Україні партійну структуру. Розкажіть, як вдалося цього досягти?

 

     Єдиний Центр активно готувався до виборів, ними могли стати позачергові до Верховної Ради, Президентські, але одні не відбулись, в інших брали опосередковану участь, а партійні структури таким чином і розбудувались і отримали певну обкатку. Взагалі наші місцеві структури дійсно одні із найбільш розгалужених і найсильніших, тому що одразу будувались на принципах колективної відповідальності, а не лише за рахунок київських партійних годівниць, як це буває у більшості випадків партійного будівництва.

 

     Вам вдалося досягти хороших результатів на багатьох дострокових виборах. Чи сподіваєтесь на такий самий результат цьогоріч?

 

     Сподіватись потрібно завжди. Планка піднята високо – не нижче загального третього місця по області і країні вцілому. Будемо на цей результат і працювати.

 

     Чи повністю Ви готові до цьогорічних виборів?

 

     У нас все є для продуктивної роботи: штаби, люди, оргтехніка, зареєстровані організації. Все йде за планом.

 

     Чи вибудована вже стратегія виборчої компанії?

 

     Календарний план затверджений ЦВК, стратегія кампанії прийнята на нашому З’їзді, залишилось відкоригувати все під потреби області і районів і все. Креативним центром розроблені хвилі рекламної та агітаційної роботи, але вже тепер можу сказати що головний акцент кампанії – спілкування із пересічними мешканцями, представлення наших конкретних кандидатів-мажоритарників. Принцип простий. Є що сказати людям – йди до них і говори. Пусті обіцянки звучати не будуть, тільки конкретика, при чому підтверджена професійною біографією кандидата.

 

     Чому Ваше гасло саме «якісна» Україна?

 

     Все дуже просто. Тому що кількісні показники майже нічого не вирішують. Ми маємо одні із найвищих показників в Європі по кількості студентів, захищених кандидатів наук, вишів взагалі – і що? Ми впроваджуємо у життя результати досліджень? Ми надаємо місця найрозумнішим випускникам? Ні. Ми женемось за кількістю, а не якістю. Тому ЄЦ за якісну Україну. Де комфортно жити, де добре відпочивати, куди хочеться повернутись із заробітків за кордоном.

 

     Які основні завдання ставите перед собою?

 

     Планках вимог до самого себе у мене велика. Не розмінятись на популізм, залучити до рядів Єдиного Центру якомога більше однодумців, провести успішну виборчу кампанію, самовдосконалюватись, професійно зростати і показувати гідний приклад для наслідування близьким, колегам, одно партійцям.

 

     Чи не відійдете Ви від своїх ідей про відкриті виборчі списки, які вже так давно відстоюєте?

 

     В політиці мало сталих речей. Сьогодні відкриті списки – це спосіб децентралізації у партіях, підвищення стимулу для кандидатів, ширший вибір для виборців. Тому ЄЦ однозначно за відкриті списки. Що буде завтра – покажуть політичні реалії завтрашнього дня.

 

     Як можете проаналізувати роботу районної організації за останній рік?

 

     Здолбунівська районна організація, яку я очолюю, за останній рік зміцніла кадрово, провела ряд успішних акцій „Подаруй дитині іграшку”, „Святий Миколай”,  футбольний турнір до дня Покрови та інші. Основна діяльність була спрямована через мене як депутата міської ради і багато чого вдалось досягнути саме у місті Здолбунові. Вперше, за мого сприяння, був встановлений експериментальний світильник на сонячних батареях, повністю була відреставрована вулиця Б.Хмельницького, за якою я як депутат був закріплений. ЇЇ урочисто відкрили після повного оновлення комунікацій, освітлення, дорожнього покриття і ремонту фасадів будинків. Зараз це одна із найгарніших вулиць міста. Досягнуто значного прогресу у створенні ОСББ. Була розроблена під моїм керівництвом програма розвитку житлового і комунального господарства міста, яка, до честі міського голови, виконується у місті. Вдалося допомогти жителям вул.Церковної, фактично понад план, заасфальтувати їх вулицю, зараз тривають роботи по асфальтуванню виїзду з вул. 8Березня на трасу Рівне – Острог. Багато в моїй роботі мені допомагали і допомагають однопартійці Г.Поліщук, В.Берещук, М.Олексенко та інші.

 

     Партія ставить перед собою досить амбітну задачу: увійти до трійки кращих. Чи не боїтеся поразки?

 

     А чого її боятись? Будь-який результат це привід для осмислення. Якщо позитивний – то що робити щоб реалізувати передвиборчі плани, якщо негативний – то аналіз помилок.

 

     На Вашу думку, чи сприятиме покращенню роботи відсутність одноосібного керівництва партією?

 

     Не знаю чи сприятиме покращенню роботи, час покаже. Народ звик бачити в партіях вождів, але на жаль чи на щастя як починаються проблеми у вождів – починаються проблеми і у партії. Прикладів безліч: СДПУ, Наша Україна, НДП. Тому ЄЦ не хоче бути залежним від успіху чи неуспіху одного лідера і має їх багато – успішних, сильних, продуктивних!

 

 

Запитання для інтервю підготувала

журналіст радіо «Ритм»

Росана Бісмак

 

Інтернет сторінка Миколи Орлова

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"