Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр просуває нові енергетичні технології
2010-09-30 18:38:00

Єдиний Центр просуває нові енергетичні технології

За двадцять років в Україні змінювалися президенти, уряди, парламенти, але незмінним залишається наше загальне прагнення повноцінної інтеграції до Європейського Союзу. Про це роками говорять політики, на цьому базуються їх передвиборні кампанії, але справа майже не рухається з місця. В чому ж причина?

     Справа в тому, що процес євроінтеграції полягає не в розмовах та бажанні, а в чіткій системі реформ та перетворень, що якісно змінять країну. Цей шлях пройшли усі наші західні сусіди. Саме тому в програмі «Якісна Україна» фахівці партії «Єдиний Центр» зробили наголос на систематизації реформ, які треба здійснити, якщо ми сподіваємося на успіх. Їх результатом стане якісна країна, в якій комфортно та безпечно жити.

 

     Першим кроком на цьому шляху буде реалізація проектів з енергозаміщення та енергозбереження. Зараз показник енергоємності ВВП України є найбільшим у Європі та одним із найбільших у світі. Навіть у Росії, де енергоносії коштують значно дешевше, він поступається нашому енергетичному марнотратству. Тому з року в рік українська економіка змушення буквально боротися за своє виживання, замість того, щоб розвиватися – модернізовувати інфраструктуру, підвищувати соціальні стандарти, укріплювати фінансову стабільність, зменшувати податковий тягар.

 

     Приклад націй, яким вдалося побудувати свої «якісні країни», доводить – це правильний напрям. Так, за рахунок відновлюваних джерел енергії (тобто тієї, що вироблена з вітру, сонця, води, біомаси й тепла Землі) у ФРН зараз виробляється більше енергії, ніж за рахунок атомної енергетики, а Швеція сьогодні взагалі є першою в світі країною, економіка якої вільна від  нафтової залежності. Це означає суттєву економію для гаманців пересічних громадян, зокрема, та для державного і місцевих бюджетів в цілому.

 

     Провідні українські фахівці, які брали участь у підготовці програми «Якісна Україна», довели – наша держава має надзвичайно сприятливі умови для розвитку справжнього комплексу альтернативної енергетики: вітрової енергетики в степах, малої та середньої гідроенергетики в Карпатах, використання енергії Сонця на півдні країни, біоенергетики – по всій території України. А видобуток сланцевого газу здатен перетворити нашу державу в експортера енергоносіїв. Усе це дозволить не просто раз і назавжди забути про вже традиційні стрибки цін і тарифів, а й суттєво їх зменшити.

 

     І це не просто мрії чи плани. Єдиний Центр пропонує реальні проекти, що вже сьогодні, за ініціативи органів місцевого самоврядування, реалізуються в багатьох регіонах країни. Зокрема, в Мукачево, мер якого єдиноцентрист Золтан Лендєл, триває спорудження на річці Латориця двох міні-гідроелектростанцій.

 

     Отже, на цих виборах ми розпочинаємо створення нашої Якісної України – із свого міста, району, області. Як говорять наші політики – побудувати Європу в Україні. Як переконують європейські політики – побудуйте Європу в Україні, і тоді Європейський Союз сам буде зацікавлений у нашій інтеграції не менше за вас.

 

Рівненська газета, Рівне вечірнє від 30.09.2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"