Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр збирає небайдужих
2010-10-14 13:06:00

Єдиний Центр збирає небайдужих

З далеких часів середини дев’яностих років автор не бачив такої кількості симпатиків опозиційної політичної сили, як минулої п’ятниці у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Тут зібралися активісти політичної партії Єдиний Центр на зустріч з її лідером Віктором Балогою. Зала театру була заповнена вщент.

     Що ж зібрало таку кількість людей на досить буденну акцію під назвою З’їзд кандидатів у депутати від Єдиного Центру? Чому вони залишилися вірними партії, яка сьогодні є, м’яко кажучи, не у фаворі влади? Чого вони прагнуть, і що пропонують суспільству?

 

     Відповідь на всі ці питання автор отримав з виступів активістів партії, багатьох з яких знає та поважає вже багато років.

 

     Єдиний Центр ставить перед собою просту та близьку усьому загалу мету - зробити життя в Україні краще, тобто якісніше. Розуміючи, що країна сьогодні недосконала, і тому жити у ній непросто, Єдиний Центр прагне навести лад у спільному для всіх нас українському домі. Фундамент цього дому - всі ми. Зміцнивши кожен себе особисто та об’єднавшись разом, ми зможемо здійснити свої мрії та зробити свою країну якіснішою.

 

     Проти цих тез навряд хоча б один патріот України буде сперечатися. Зрозуміло, що саме об’єднавшись і поставивши перед собою зрозумілу мету можна досягти успіху. Тим більше, що суспільство вже втомилось від політиків, які обіцяють, що як тільки за них проголосують вони відразу перетворять нашу досить небагату країну ледве не у Швейцарію. Сьогодні в суспільстві є розуміння того, що тільки спільні зусилля всієї громади можуть дати реальну користь. Активісти Єдиного Центру у своїх виступах пояснювали, що ідея якісної України - це у першу чергу програм, в якій пріоритетами є людина, суспільство, країна. У цій країні, яка є нашим спільним домом, кожен працює на спільне благо й отримує від цього особисту користь. Тобто, не праця задля якихось захмарних (хоч і привабливих) ідей, а робота яка збагачує людину та державу. Влада повинна не обслуговувати саму себе, а бути зосередженою на забезпеченні життєвих інтересів суспільства. Держава повинна, у першу чергу, заохочувати приватну ініціативу та підприємництво, забезпечуючи збалансовану систему податків та раціональний соціальний захист. Остання теза особливо важлива, бо роздача пільг та субсидій без розуміння, де на них взяти кошти, веде до збільшення фіскального тиску на малий та середній бізнес, що призводить до жахливих наслідків для економіки.

 

     Всі ці тези підтримав та розвинув лідер Єдиного Центру Віктор Балога. Він зокрема зазначив : «Ми є ліберальною партією і тому виступаємо за прийняття нової Конституції і пропонуємо у ній закріпити форму президентсько-парламентського правління, чітко розмежувати повноваження гілок влади. Сьогодні діючий президент реально збільшив свої повноваження, але вони автоматично збільшують і його відповідальність за дії влади. Треба подивитись, чи зміниться після цього ситуація в країні на краще. Чи стануть ближче один до одного Схід та Захід, Північ та Південь. Подивимось». На думку пана Балоги, країні конче потрібні дуже ґрунтовні економічні реформи. Потрібно збалансувати доходи та видатки державного та місцевих бюджетів. Сьогодні ситуація із місцевими бюджетами є неприпустимою. Так, на розвиток та підтримку таких галузей як освіта та охорона здоров’я, виділяється вкрай недостатньо коштів. Це у свою чергу призводить до збільшення смертності. Сьогодні заможні українці лікуються за кордоном, а прості громадяни часто-густо не можуть пройти нормального амбулаторного обстеження. Єдиний Центр, за словами Віктора Балоги, не збирається воювати зі своїми опонентами. Партія робить ставку не на професіональних політиків, багато з яких змінюють партії та погляди по кілька раз, а на простих людей, які своєю конкретною працею утримують нашу державу. Саме вони є майбутньою політичною елітою України.

 

     Сьогодні Єдиний Центр іде на вибори з наміром перемогти. Цьому є досить багато передумов. Так, за два останні роки, у позачергових місцевих виборах партія перемагала вісімдесят вісім разів. Її чисельність вже сягнула за сто тисяч членів і що головне понад 60 відсотків з них - молоді, активні, освічені люди. Так що у майбутнє Єдиний Центр дивиться з оптимізмом.

 

Володимир КОНЄВ Рівне Ракурс № 41 від 14.10.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"