Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр має все для перемоги
2010-10-14 13:22:00

Єдиний Центр має все для перемоги

Минулої п'ятниці у приміщенні Рівненського музично-драматичного театру з усіх районів області з'їхалися кандидати до місцевих рад від партії Єдиний Центр.

     Зала ледь вмістила усіх делегатів, воно й не дивно, адже за кількістю кандидатів в депутати до рад усіх рівнів партія Єдиний Центр є однією з перших в області. Поспілкуватися з однопартійцями до Рівного приїхав і лідер цієї політичної сили Віктор Балога.

 

     Керівництво обласної парторганізації Єдиний Центр переконане - на виборах 31 жовтня є всі підстави для перемоги, не зважаючи на всі труднощі, що трапляються на шляху.

 

     - Ми увійшли у виборчий процес, під час якого вже робляться багато речей щоб не дати можливості багатьом, в тому числі і нашій політичній силі, реалізувати поставлені перед собою цілі, - зауважує Валерій Богуцький, голова обласної організації Єдиного Центру. - Переконаний, що ми одна із тих сил, яка найближчим часом може змінити електоральне поле України. Ми усвідомлюємо всі труднощі та перепони, втім, насправді, ми маємо все, що потрібно, для цієї перемоги - віру в свої сили і правильне розуміння речей. Ми робимо добру справу, і не тільки тому, що йдемо до людей з хлібом-сіллю, а тому, що ми йдемо в депутати працювати, йдемо для того, щоб зберегти Україну, щоб зробити життя в цій країні кожної людини достойним.

 

     За словами керівника обласного виборчого штабу Єдиного Центру Сергія Паладійчука, у виборах до місцевих рад від цієї партії візьмуть участь 472 кандидати. Тож за показником представлення у виборчому процесі партія займає лідируючі позиції. А це, на думку п.Паладійчука, перший крок до перемоги.

 

     - Так сталося, що саме Єдиний Центр став головним подразником для нинішньої влади. Відомо, що багато керівників установ та підприємств, м'яко кажучи, не схвалюють, що їхні підлеглі йдуть разом з "Єдиним Центром".  Однак тільки кропіткою працею ми побудуємо якісну Україну. Я би хотів, щоб наші кандидати показали такі результати, щоб після виборів приємно здивували наших друзів, і неприємно здивувати наших ворогів, - побажав однопартійцям керівник обласного штабу "Єдиного Центру".

 

     Підсумував цілі політичної сили Єдиний Центр гість з'їзду Віктор Балога, який розкритикував останні дії президента Віктора Януковича, та застеріг виборців від партій псевдо-опозиції:

 

     - Ми не раби, ми люди, які хочуть в державі змін на краще. Останні прийняті рішення спрямовані на те, щоб зібрати владу в одних руках. Причому у недемократичний спосіб, оскільки Конституцію України слід змінювати виключно через всенародний референдум і обговорення в парламенті. Сьогодні ніхто з влади не хоче думати про вирішення нагальних проблем - питань медицини, води, тепла, сміття. Пункти нашої програми "Якісна Україна" - це те, що вже давно зроблено в європейських країнах.

Денис БУЛГАК Рівне Вечірнє № 74 від 14.10.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"