Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Лідер Єдиного Центру Віктор Балога відвідав Рівненщину
2010-10-14 13:37:00

Лідер Єдиного Центру Віктор Балога відвідав Рівненщину

З робочим візитом 8 жовтня Рівне відвідав лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога.

     Протягом візиту політик зустрівся з рівненським партактивом у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі та поспілкувався з місцевими журналістами.

 

     Перевірку готовності партійних організацій Єдиного центру перед виборами провів Віктор Балога у Рівному. Під час обласного партійного з’їзду з ним зустрілись та поспілкувались більше ніж п’ять сотень мешканців області. До кандидатів у депутати, активістів керівників виборчих штабів звернулись голова обласної організації партії Валерії Богуцький, директор ЗАТ «Рівнеборошно» Олександр Горбатюк та інші партійці.

 

     Оцінив здобутки рівненських партійців і Віктор Балога.

     - У країні виборче законодавство провладні політичні сили намагаються підтасувати під свої потреби, - зауважив на прес-конференції Віктор Балога.

 

     - Проте свої плюси у запровадженні змішаної системи виборів є. Вона необхідна країні. Тоді люди делегуватимуть мандат своєї довіри адресно, чітко розуміючи, кого вони обирають і що цей політик здатен зробити в конкретному регіоні. Виборці мають знати своїх обранців в обличчя, тоді і зявиться надія, що влада повернеться обличчям до людей.

 

     На переконання Віктора Балоги, реформування також потребує надмірно роздутий державний апарат. Політик неодноразово пропонував Президенту схему модернізації уряду і всієї виконавчої влади. Це здатне зберегти сотні мільйонів бюджетних гривень.

 

 

Іван КОРЖ Рівненська газета №41 від 14.10.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"