Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Влада – не самоціль, справжня мета – Якісна Україна
2010-10-14 13:41:00

Влада – не самоціль, справжня мета – Якісна Україна

Вишукано і з великою вірою в перемогу на виборах у місцеві ради минулої п’ятниці пройшов з’їзд кандидатів у депутати до місцевих органів влади та партактиву Єдиного Центру у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Він поставив за мету перед виборами в місцеві ради підняти козацький дух кандидатів у депутати, зарядити їх енергією перемоги. Адже всі вони йдуть на вибори з чудовим гаслом – «З хлібом-сіллю до людей», з добрими намірами зберегти Україну й зробити життя в Україні кращим.

     Справді плани делегатів і всіх партійців Єдиного Центру амбітні. І всі вони з палким переконанням говорили про те, що їхня політична сила знає як змінити життя на краще і зможе це зробити, бо влада для них не самоціль, самоціль – Якісна Україна.

 

     Про відкритість планів, щирість у спілкуванні з людьми, у власних переконаннях говорили всі кандидати в депутати, що виступали на зїзді. Вони переконували, що Єдиний Центр – це команда, яка не зрадить людей. А голова обласної організації партії Валерій Богуцький зауважив, що в них є бажання, є віра й правильне розуміння речей, а ще – відчуття ліктя однопартійців і підтримка людей.

 

     Дуже промовистим і переконливим був виступ лідера списку кандидатів у депутати до Рівненської міської ради, депутата нинішнього скликання, голови бюджетної комісії Сергія Паладійчука, який зараз очолює обласний штаб партії Єдиний Центр. Він зауважив, що хоч усім доведеться йти до перемоги за відомим афоризмом «через терни – до зірок», але є велика впевненість у перемозі. Хоча виборчий процес буде нелегкий, але Сергій Паладійчук відзначив хороший його початок – старанну роботу майже всіх районних штабів. Це дозволило партії ввійти в трійку найкраще представлених політичних сил на теренах Рівненщини.

 

     Сергій Паладійчук поставив конкретні завдання перед керівниками штабів і кандидатами в депутати: «Дійти до кожного виборця й переконати його, що ми люди конкретних справ, сконцентруватися над програмою «Якісна Україна», лаконічно сформулювати власні програмні засади і донести їх до людей через персональні контакти з ними. Я хочу, щоб ми провели виборчу кампанію так, щоб приємно здивувати зрузів, та неприємно – опонентів».

 

     Один за одним виступали кандидати в депутати – з багатим життєвим досвідом і молоді. Всі вони говорили із палкою вірою в перемогу, про конкретні справи, згуртованість і організованість.

 

     Їх підтримав і висловив свою позицію стосовно виборчої системи, ситуації в політичному житті країни, відповівши на численні запитання залу, а згодом і журналістів лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога. Він, зокрема, окреслив позицію цієї політичної сили. Вона – обєднавча й полягає в тому, що єдиноцентристи не будуть ні з ким воювати. Вони йдуть до виборців із тим, що можуть зробити. А виборець сам зробить правильні висновки.

 

     У виступі Віктора Балоги лунала критика на адресу Президента і влади. Він проаналізував передвиборчу ситуацію в країні, був щирим та відвертим з однопартійцями. Націлив їх на те, щоб вони донесли до всіх громадян свої ідеї побудови Якісної України.

Валентина ПОГОНСЬКА Сім Днів №41 від 14.10.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"