Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим Святом Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Лідер Єдиного Центру Віктор БАЛОГА: просимо місцеві громади підтримати наші ідеї
2010-10-28 11:08:00

Лідер Єдиного Центру Віктор БАЛОГА: просимо місцеві громади підтримати наші ідеї

Виборча кампанія наближається до фіналу. Кандидати і їхні гасла відомі: від портретів мерехтить в очах, від заяв шумить у голові. Аналізуючи все це, дійшов до висновку: ще одні вибори завершуються так само, як і попередні, тобто майже без змісту, лише з емоціями.

     На пальцях можна перерахувати тих, хто пропонує конкретну програму. Здебільшого, виборців спокушають пафосними, але дуже обтічними словами. Оці надривні «зміни майбутнього», «будівництво нової країни» і «вибори нормальних» мало що говорять людям. І це при тому, що зараз ідуть вибори місцевих органів влади, які мають розв’язувати щоденні проблеми громад. А виходить, що замість відповіді на питання, як побудувати дороги, виборцям підсовують захмарні гасла, за втілення яких ніхто і ніколи не відповідатиме. 

           

     З іншого боку, чимало і тих, хто на це «купується». Під час численних поїздок країною я запитував у людей, чому вони готові проголосувати за ту чи іншу партію або її кандидата. «Красиво говорить», - нерідко відповідали мені. А про що говорить - не так важливо.     

           

     Або інше. Кажуть мені люди: наш сільський голова (мер міста, районний чи обласний керівник), як обрався на посаду, добряче прокрався. «То тепер за нього не проголосують», - припускаю. «Проголосують, бо його вже знають, а інших ні, та й ті теж крастимуть».

           

     Цю логіку потрібно поламати. Треба поважати, насамперед, себе і не віддавати свій голос аби за кого. Треба відкривати дорогу у владу новим людям: з енергією, вміннями і хорошою репутацією. Підтримувати тих, хто говорить із виборцями їхньою мовою, про їхні проблеми й інтереси.

            

     Єдиний Центр на виконання своєї програми «Якісна Україна» взяв на себе чіткі зобов’язання. Наші представники у місцевій владі будуть домагатися рішень, які потрібні людям: будівництва і ремонту доріг, забезпечення теплом, реальних тарифів, поліпшення медичних послуг. Усі важливі для громад рішення будуть обговорені на місцевих референдумах. Партія бере на себе відповідальність за виконання виборчих програм.

           

     Єдиний Центр просить у виборців підтримки. Адже наша позиція – відкрита і чесна. Це політики зараз змагаються один з одним за владу, а не за інтереси громад. Ми – інші.

           

     Партія пропонує зрозумілі ідеї для людей і знає, як їх втілити. І в той час, коли всі «сильні», «нормальні» й інші «фронтовики» мріють тільки про парламент, Єдиний Центр іде працювати у місцевій владі. 

   

Рівненська газета , Рівне Вечірнє від 28.10.2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"